Закупівельні ціни - ТОВ СІЕЙТІ – зернотрейдер, переробник зернових та олійних культур, інвестор агросектору

Закупівельні ціни

Закупівельні ціни на 16.08.2018 (індикатив)

КультураСКЛАДЕЛЕВАТОР
Пшениця 2 клас 5 8006 000
Пшениця 3 клас5 7005 900
Пшениця 6 клас 5 2005 400
Ячмінь 3 клас
5 900
6 100
 УМОВИ ПОСТАВКИ
ПОКАЗНИКИ ЯКОСТІ

Анатолій Твердоус
Комерційний директор
+38 067 541 54 55
Anatoly.Tverdous@siati.com.ua
Максим Лядовий
Начальник відділу з продажу
+38 067 351 83 21
Maksim.Lyadoviy@siati.com.ua
Андрій Радченко
Начальник відділу із закупівель
+38 067 541 80 84
Andriy.Radchenko@siati.com.ua
Дремлюга Сергій
Менеджер із закупівель
+38 067 543 36 22
Sergej.Dremluga@siati.com.ua
Володимир Беркут
Менеджер із закупівель
+38 067 540 67 02
Vladimir.Berkut@siati.com.ua
Володимир Ступак
Менеджер із закупівель
+38 067 549 96 22
vladimir.stupak@siati.com.ua
Корнейчук Ігор
Менеджер із закупівель
+38 067 575 86 37
Igor.Kornejchuk@siati.com.ua