Про проект

logo

SAT LAB  – інноваційний проект агрохімічного спрямування, що органічно поєднує у собі усі необхідні інструменти точного землеробства. 

Пріоритетним завданням проекту є надання агровиробнику комплексного рішення щодо технології землеробства для досягнення максимального агрономічного та економічного ефекту. Реалізація даної мети базується на систематичному підході до ведення аграрного бізнесу, зокрема у повному контролі та управлінні усіма напрямками діяльності:

Для виконання усіх видів лабораторних досліджень у SAT LAB використовується сучасне аналітичне обладнання провідних світових виробників, зокрема спектрометр з індуктивно-зв’язаною плазмою Thermo Scientific ICAP 7000, полум’яний фотометр BWB-XP, паровий автоматичний дистилятор UDK149 та сульфатний мінералізатор DKL20 Velp Scientifica та ін.

Аналітичні роботи проводяться за державними та міжнародними стандартизованими методиками (ДСТУ,  ISO); за вимогою замовника можуть бути проведені дослідження відповідно до іншої нормативної документації (ТУ, настанови з аналізу та ін.).

Увесь персонал, задіяний у процесах лабораторних досліджень, має відповідну профільну освіту та необхідну кваліфікацію для якісного виконання робіт. З метою підтвердження правильності результатів аналітичних досліджень, лабораторія систематично приймає участь у міжлабораторних порівняльних випробуваннях; наразі проводяться роботи по підготовці лабораторії до акредитації на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2017.

Руслан Клименко
Директор центру SAT LAB
+38 067 543 35 98
satlab@siati.com.ua

Сумський район, с. Северинівка, вул. Гагаріна, 1А​