Про нас

Компанія “SAT” є торгівельним, інвестуючим підприємством на аграрному ринку України. Розпочавши роботу в м. Суми в кінці 2014 року, компанія зайняла значну частину ринку по закупівлі-продажу зернових, олійних та бобових культур у Сумській, Чернігівській та Полтавській областях.

Компанія здійснює поставки сільськогосподарської продукції по всій Україні та на експорт. Компанія “SAT” вже сьогодні співпрацює з понад 200 аграрними підприємствами регіону, постачає продукцію 25 переробним компаніям, партнерам в Україні та за її межами. Більше половини наших постачальників – це постійні партнери з продажу якісної продукції. Нові клієнти також відкривають компанію “SAT” як надійного партнера.

Наша історія

Компанія “SAT” створена 14 жовтня 2014 року.

Ми входимо в одну групу з промисловими і аграрними підприємствами ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС УКРАЇНА», АТ «ТЕХНОЛОГІЯ», ТОВ «ГУАЛА ПАК УКРАЇНА», ТОВ «ВІТЧИЗНА», які добре відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Підприємства поставляють свою продукцію у 37 країн світу. У травні 2015 року група відзначила 25 років з початку своєї діяльності. Компанії групи мають стабільно високий рівень довіри партнерів і фінансової стійкості.

Ми сповідуємо європейські правила ведення бізнесу та партнерства.

Що для нас важливо

Ми пропонуємо кожному нашому клієнту однаково рівні та партнерські умови.

Лідерство в нашому розумінні – це не тільки найбільший прибуток , а й кількість задоволених клієнтів-партнерів.

Наші цінності, які для нас важать більше, ніж гроші:

  • Партнерство
  • Відповідальність
  • Прозорість ведення бізнесу
  • Прагнення до прогресу
  • Командна робота
  • Повага до кожної особистості та суспільства