Аналіз добрив

Обов’язковою умовою отримання запланованої врожайності с/г культури є застосування правильної системи живлення, зокрема мінеральних добрив. Враховуючи їх високу вартість, особливої актуальності набуває підтвердження якості добрив.

На базі Центру сучасних досліджень грунту здійснюються лабораторні випробування мінеральних добрив на відповідність фактичного вмісту поживних речовин нормативній документації. Об’єктом аналізу є традиційні для ринку України добрива – аміачна селітра, карбамід, КАС, а також складні мінеральні добрива типу  NP та NPK з різним вмістом поживних речовин: амофос, нітроамофоска, змішані добрива (тукосуміші) та ін. Крім того, замовникам пропонується скористатися можливістю проведення аналізу мікродобрив на вміст макро- та мікроелементів живлення.

Усі дослідження якості мінеральних добрив проводяться як за діючою нормативною документацією України (ДСТУ, ГОСТ, ТУ), так і згідно Регламенту (СЕ) № 2003/2003 Европейського Парламенту та Ради Європи від 13 жовтня 2003 року про добрива, що забезпечує можливість контролю якості добрив, виготовлених у країнах ЄС, відповідно до вимог європейського законодавства.

Руслан Клименко
Директор центру SAT LAB
+38 067 543 35 98
satlab@siati.com.ua

Сумський район, с. Северинівка, вул. Гагаріна, 1А​